KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003027
nr 1600 3027
1800-tal, Signerad, Kreatur. Olja på pannå, 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:32:34
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr